DiXi Group пояснила важливість прозорості вугільного сектору

15 червня 2017

Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у Міжнародній конференції «Тенденції та перспективи видобутку, використання вугілля в Україні та світі», що пройшла 14 червня в Києві.

Конференція була присвячена оцінці ситуації у вугледобувному секторі сьогодні, перспективам його розвитку в майбутньому, особливо в контексті стратегії ЄС щодо низьковуглецевого майбутнього та виконання Україною зобов’язань в рамках Угоди про Асоціацію, Енергетичного Співтовариства та Паризької угоди. Участь у заході взяли експерти, державні службовці, науковці, представники Європейської Комісії, посольств, міжнародних організацій.  

Під час конференції Олена Павленко презентувала основні висновки, які містить звіт з Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) в Україні в частині вуглевидобутку. Зокрема звернула увагу, що звіт дозволив візуалізувати, які потенційні обсяги видобутку втратила Україна на окупованих територіях, наскільки ефективно працюють найбільші вугледобувні компанії, і наскільки готовими були ці компанії відкривати дані громадськості та робити їх публічними. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG