DiXi Group долучилася до дискусії про посилення впливу аналітичних центрів

08 червня 2017

Представники аналітичного центру DiXi Group взяли участь у зустрічі партнерських організацій Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України з донорськими структурами, яка відбулася наприкінці травня.

В ході неформального спілкування провідні аналітичні центри-учасники Ініціативи, представники благодійних фондів, дипломатичних представництв та міжнародних організацій обговорити плани щодо вдосконалення публічної політики в Україні.

Зокрема, йшлося про можливості співпраці влади та аналітичних центрів, залучення іноземних фахівців, можливості посилення інституційної спроможності та, відповідно, впливовості українських "фабрик думки", у тому числі говорили про диверсифікацію джерел фінансування.

"Такі неформальні зустрічі є чудовою нагодою поділитися думками про те, що відбувається у громадському секторі, яким чином незалежна аналітика в Україні може розвиватися. У тому числі була чесна розмова про можливості та ризики участі у конкурсах на державні замовлення", - наголосив Роман Ніцович, керівник програм DiXi Group.

 

Переглянути фотозвіт

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG