DiXi Group взяли участь в обговоренні аудиту даних в Міненерго

19 червня 2017Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та віце-президент Антон Антоненко разом із представниками USAID та проекту TAPAs взяли участь в зустрічі в Міненерговугіллі. Захід було присвячено аудиту даних у відомстві.

Читати далі

Роман Ніцович взяв участь в Національному експертному форумі

16 червня 2017Керівник програм аналітичного центру DiXi Group Роман Ніцович взяв участь в панелі «Енергетичний сектор – точка зросту» Сьомого Національного енергетичного форуму, організованого Iнститутом Горшеніна та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта.

Читати далі

Аналітики DiXi Group оцінили корупційні ризики в роботі «Енергоатому»

16 червня 2017Денис Назаренко та Тарас Ткачук працювали в складі Робочої групи з оцінки корупційних ризиків та шляхів їх мінімізації в діяльності НАЕК «Енергоатом»

Читати далі

DiXi Group пояснила важливість прозорості вугільного сектору

15 червня 2017Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у Міжнародній конференції «Тенденції та перспективи видобутку, використання вугілля в Україні та світі», що пройшла 14 червня в Києві.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG