Денис Назаренко: Відновлювальна енергетика розвивається, але зобов’язання перед ЄС ми не виконуємо

03 серпня 2017За перше півріччя 2017-го року в Україні було побудовано 79 нових об’єктів відновлювальної енергетики. В сумі вони виробляють потужність 182,7 МВт. Про це в ефірі «Громадського радіо» розповів аналітик DiXi Group Денис Назаренко.

Читати далі

Експерт DiXi Group підготував карту об'єктів відновлюваних джерел енергії

01 серпня 2017Аналітик DiXi Group Андрій Білоус на основі статистики НКРЕКП підготував інтерактивну карту об'єктів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в Україні. Карта об’єднала всі об’єкти, що виробляють електроенергію з відновлюваних джерел та для яких встановлено «зелений» тариф. Загальна потужність всіх об’єктів складає 1209 мВт.

Читати далі

DiXi Group стане міжнародним медіа-партнером креативного Kyiv Smart City Forum ‘17

26 липня 20173 листопада 2017 року у м. Києві відбудеться Kyiv Smart City Forum 2017. Головною ідеєю даного заходу є популяризація тематики smart city в цілому, презентація вже інтегрованих до київської міської інфраструктури smart рішень, а також стимулювання органів муніципальної влади громадськості та бізнеса до широкого впровадження розумних і "зелених" технологій вже в найближчим часом.

Читати далі

Досвід DiXi Group було представлено на тренінгу для громадських організацій

26 липня 2017Досвід аналітичного центру DiXi Group було представлено на тренінгу для громадських організацій, проведеному в м. Ірпінь (Київської області) в рамках програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG