Розпочато конкурс постачальників на надання послуг у вигляді оновлення існуючих даних

18 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс постачальників на надання послуг у вигляді оновлення існуючих даних а також пошук та внесення нових даних на oнлайн-карту енергетичного сектору в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс постачальників на надання послуг технічної обробки даних

18 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс постачальників на надання послуг технічної обробки даних та їх переведення у формат відкритих даних для подальшого використання на онлайн-карті енергетичного сектору України в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Шукаємо консультанта з підготовки індексу з оцінки рівня прозорості та доступності інформації в енергосекторі

17 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на залучення на залучення консультанта з підготовки індексу з оцінки рівня прозорості та доступності інформації в енергетичному секторі в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Конкурс на залучення на залучення консультанта зі збору даних оголошено

17 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на залучення на залучення консультанта зі збору даних та технічної підтримки створення індексу з оцінки рівня прозорості та доступності інформації в енергетичному секторі в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG